Časté dotazy

Kdy se dostaví první výsledky?

Pro výrobce exkluzivně zpracovaná klinická studie prokázala, že první viditelné výsledky se dostavily již za 2 týdny. Především v oblasti péče o pleť a problematice vrásek se ukázalo, že pravidelná suplementace hydrolyzovaného rybího kolagenu může mít až reversní účinek. Pakliže je vhodně obohacen o další látky, jako je kyselina hyaluronová nebo vitamín C, tak efektivita výrazně roste.

Jaký je rozdíl mezi normálním a hydrolyzovaným kolagenem?

Hydrolýza, neboli štěpení, umožní kolagen zpracovat na co nejmenší částice. Ty se nazývají kolagenové peptidy. Jejich molekulární hmotnost může být až 3000 Da (daltonů). To však pouze za předpokladu, že jde o hydrolýzu rybího kolagenu za studena. A logicky… čím nižší molekulární hmotnost, tím jednodušší transport do buněk a následná vstřebatelnost.

Proč právě rybí kolagen? Proč ne třeba hovězí?

Rybí kolagen má nejmenší molekulární hmotnost a je tudíž lépe vstřebatelný. A to v případě nejen měkkých tkání, jako jsou vlasy nebo pleť, ale i v případě tkání tvrdších, jakou jsou chrupavky nebo kosti.

Jak mohu vypovědět členství Orca Collagen a zrušit tak automatickou objednávku?

Možnosti zrušení jsou hned tři. Můžete nám zrušení oznámit emailem, zavolat na telefonní číslo uvedené v sekci kontakty nebo zrušení učinit manuálně tlačítkem "zrušit" v sekci Můj účet > Moje objednávky. V každém ze těchto případů zrušení potvrdíme na vaši emailovou adresu.

Mohu vrátit i zásilku z automatické objednávky v členství?

Ano, na automatické objednávky z členství v Orca Collagen clubu se stále vztahuje 14 denní lhůta pro odstoupení od smlouvy, která je stanovena zákonem.

Kde se kolagen vyrábí?

Výrobcem je holandská společnost Jellice Pioneer Europe B.V.. Zdrojovou surovinou jsou divoce žijící ryby Severního moře a konkrétně jejich zbytky z potravinářské výroby. Především jde o kůže a kosti.

Je Orca Collagen vhodný i pro diabetiky?

Ano, přípravek je kompletně bez cukru a tudíž je vhodný i pro diabetiky.