Časté dotazy

Je možné členství na nějakou dobu přerušit?

Ano, samozřejmě. Stačí nám napsat délku doby pozastavení, nebo konkrétní termín, kdy si přejete, aby došlo k další automatické objednávce a tento datum nastavíme. Maximální doba přerušení je jeden rok.

Jak mohu vypovědět členství Orca Collagen a zrušit tak automatickou objednávku?

Možnosti zrušení jsou hned tři. Můžete nám zrušení oznámit emailem, zavolat na telefonní číslo uvedené v sekci kontakty nebo zrušení učinit manuálně tlačítkem "zrušit" v sekci Můj účet > Moje objednávky. Členství je zároveň možné i přerušit a sice maximálně na dobu jednoho roku. V každém ze těchto případů zrušení potvrdíme na vaši emailovou adresu.

Kdy se dostaví první výsledky?

Pro výrobce exkluzivně zpracovaná klinická studie prokázala, že první viditelné výsledky se dostavily již za 2 týdny. Především v oblasti péče o pleť a problematice vrásek se ukázalo, že pravidelná suplementace hydrolyzovaného rybího kolagenu může mít až reversní účinek. Pakliže je vhodně obohacen o další látky, jako je kyselina hyaluronová nebo vitamín C, tak efektivita výrazně roste.

Jaký je rozdíl mezi normálním a hydrolyzovaným kolagenem?

Hydrolýza, neboli štěpení, umožní kolagen zpracovat na co nejmenší částice. Ty se nazývají kolagenové peptidy. Jejich molekulární hmotnost může být až 3000 Da (daltonů). To však pouze za předpokladu, že jde o hydrolýzu rybího kolagenu za studena. A logicky… čím nižší molekulární hmotnost, tím jednodušší transport do buněk a následná vstřebatelnost.

Proč právě rybí kolagen? Proč ne třeba hovězí?

Rybí kolagen má nejmenší molekulární hmotnost a je tudíž lépe vstřebatelný. A to v případě nejen měkkých tkání, jako jsou vlasy nebo pleť, ale i v případě tkání tvrdších, jakou jsou chrupavky nebo kosti.

Mohu vrátit i zásilku z automatické objednávky v členství?

Ano, na automatické objednávky z členství Orca Collagen se stále vztahuje 14 denní lhůta pro odstoupení od smlouvy, která je stanovena zákonem.

Kde se kolagen vyrábí?

Výrobcem je holandská společnost Jellice Pioneer Europe B.V.. Zdrojovou surovinou jsou divoce žijící ryby Severního moře a konkrétně jejich zbytky z potravinářské výroby. Především jde o kůže a kosti.

Je Orca Collagen vhodný i pro diabetiky?

Ano, přípravek je kompletně bez cukru a tudíž je vhodný i pro diabetiky.

Mám objednané členství, první zásilku už mám doma, ale teď nevím, jestli mám další objednávku objednávat, nebo se vytvoří sama?

Platební brána, na které jste platila první objednávku, si zapamatuje Vaši platební kartu a poté co uběhne přesně 30 dní, tak si částku za členství strhne sama. Poté od platební brány dostaneme informaci, že platba proběhla v pořádku a zboží okamžitě odešleme.

Datum expirace mé karty mi prošlo a nyní mám novou kartu? Jak mám postupovat, aby se mi nezastavily automatické objednávky pomocí členství?

Neváhejte nám napsat, že Vaše karta prošla. Zašleme email s dodatečným odkazem na platební bránu, kde můžete kartu zadat.

Jaké typy kolagenu přípravek Orca Collagen obsahuje?

V přípravku naleznete kolageny I., II., IV., V., VIII., XIV. typu a také speciální enzym GTPáza, který napomáhá transportu informací do buněk.

Má přípravek nějaké certifikáty kvality?

Přípravek Orca Collagen disponuje certifikátem zdravotní nezávadnosti HACCP, certifikátem bezpečnosti potravin FSSC:22000 a certifikáty kvality ISO:22000, ISO: 90001, ISO:50001.

Jakou má přípravek OrcaCollagen příchuť?

Jedná se o příchuť lesního ovoce s citrónem.