Orca Collagen - Členství

Neohodnoceno
  • sleva 30 %
  • doprava zdarma
  • automatická objednávka každých 30 dní
  • platba pouze kartou online
  • žádné závazky, možnost zrušení odběru
Dostupnost Pouze pro přihlášené
990 Kč –30 % 690 Kč
Orca Collagen - Členství
Neohodnoceno
orca collagen membership product
Tip Doprava zdarma
Doprava zdarma 990 Kč –30 %
Dárek ke každé objednávce
Dárek ke každé objednávce
Expresní doručení
Expresní doručení
Více než 3000 výdejních míst
Více než 3000 výdejních míst
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky

Nebaví vás řešit neustálé objednávky? Nechcete pořád dokola myslet na nutnost objednat kolagen? Neváhejte využít zvýhodněné nabídky a staňte se členem Orca Collagen clubu.

Systém eshopu vytvoří automatickou objednávku každých 30 dní. Tuto informaci vám sdělíme emailem, stejně tak jako fakt, že jsme ji odeslali. Poté už jen budete kontaktováni řidičem kurýrní služby či odběrným místem.

Členstvím se k ničemu nezavazujete. Můžete jej kdykoliv vypovědět. Již doručené zboží také můžete vrátit ve standardní 14 denní zákonem garantované lhůtě. Členství je zároveň možné i přerušit na dobu maximálně jednoho roku.

Podmínkou členství v Orca Collagen clubu je registrace na internetových stránkách Orcacollagen.cz na adrese https://www.orcacollagen.cz/registrace/

Platba je však možná pouze platební kartou online.

Obchodní podmínkou produktu členství v Orca Collagen naleznete na adrese https://www.orcacollagen.cz/obchodni-podminky-clenstvi/

Proč členství?

Jak možná už víte, tak účinnost kolagenu byla prokázána četnými klinickými studiemi. Jeho přítomnost v těle je obrovská, představuje až 30 % všech bílkovin a představuje základní skladební kámen nejen pokožky, ale také vlasů, kloubů, nehtů a dalších. A jak už to v případě změn v organismu člověka bývá, nic není hned. Suplementace kolagenem se doporučuje provádět dlouhodobě. První výsledky se obvykle dostavují po 6 až 8 týdnech. Přípravek Orca Collagen obsahuje kromě 6000 mg prvotřídního hydrolyzovaného rybího kolagenu také celou řadu dalších účinných látek s pozitivními vlastnostmi pro naše tělo.

Kompletní nabídka chcete nakoupit jednorázově?
O přípravku více o složení, dávkování apod.
Přihlásit pouze pro registrované zákazníky

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Hmotnost: 0.4 kg