Orca Collagen - Členství

Neohodnoceno
  • sleva 30 % navždy
  • automatická objednávka každých 30 dní
  • doprava zdarma
  • platba pouze kartou online
  • žádné závazky, možnost zrušení odběru
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
990 Kč –30 % 690 Kč
Orca Collagen - Členství
Neohodnoceno
orca collagen membership product
Tip Doprava zdarma
Doprava zdarma 990 Kč –30 %
Dárek ke každé objednávce
Dárek ke každé objednávce
Expresní doručení
Expresní doručení
Více než 3000 výdejních míst
Více než 3000 výdejních míst
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky

Chápeme, že v dnešní době je vaší největší komoditou čas. Při zaměstnání, rodině a koníčcích by se mohlo stát, že na svou objednávku zapomenete. Nechte tuto starost na nás a zakupte Orca Collagen – členství za exkluzivní a stálou cenu 690,- Kč včetně dopravy zdarma.

Systém eshopu vytvoří automatickou objednávku každých 30 dní. Tuto informaci vám oznámíme emailem a později také to, že jsme ji odeslali. Poté už jen budete kontaktováni řidičem kurýrní služby či odběrným místem.

Pro zakoupení členství je nutné se nejdříve na našem eshopu zaregistrovat. Platba Orca Collagen členství je možná pouze platební kartou online.

Členstvím se k ničemu nezavazujete. Můžete jej kdykoliv vypovědět. Již doručené zboží také můžete vrátit ve standardní 14 denní zákonem garantované lhůtě. Členství je zároveň možné i přerušit na dobu maximálně jednoho roku.

Obchodní podmínkou produktu členství v Orca Collagen naleznete na adrese https://www.orcacollagen.cz/obchodni-podminky-clenstvi/

Proč členství?

Klíčem je dlouhodobost... Jak možná už víte, tak účinnost vysokých dávek kolagenu byla prokázána četnými klinickými studiemi. Jeho přítomnost v těle je obrovská, představuje základní skladební kámen nejen pokožky, ale také vlasů, kloubů, nehtů a dalších. Přípravek Orca Collagen obsahuje kromě 6000 mg prvotřídního za studena hydrolyzovaného mořského kolagenu (kolagen z ryb) také celou řadu dalších účinných látek s pozitivními vlastnostmi pro naše tělo.

✓ nemusíte provádět objednávky
✓ jenom si produkt převezmete
✓ přínos dlouhodobé suplementace
✓ stálá akční cena 690,-
✓ doprava zdarma

Kompletní nabídka chcete nakoupit jednorázově?
O přípravku více o složení, dávkování apod.
Přihlásit pouze pro registrované zákazníky

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Hmotnost: 0.4 kg